Centrum pro rodinu
Kyjov

+ 420 728 759 816
cprkyjov@ado.cz

Věk není limit 13.10.2012

Stáří je pro mnoho lidí kolem nás velmi těžkým a mnohdy složitým obdobím. Mnoho našich babiček a dědečků jsou již samy a nemají kolem sebe lidi, kteří by jim byli na blízku a pomáhali jim. Každé povzbudivé slovo je v této, pro ně nelehké době, posilou a povzbuzením jít dál.

Abychom Vám, našim blízkým, dokázali, že jste potřební a že na Vás myslíme, připravili jsme pro Vás ve spolupráci s městem Kyjov, Agenturou pro občany, Centrem sociálních služeb a Charitou Kyjov krásné odpoledne s názvem „Věk není limit". Akce se uskuteční dne 13. října 2012 v prostorách domu kultury v Kyjově.

Vše se uskuteční v rámci získání neinvestiční dotace za výhru v soutěži Obec přátelská rodině roku 2011, kterou vyhlásilo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR spolu se Sítí mateřských center a Asociace center pro rodinu.

Na co všechno se můžete těšit?

Jak je již v názvu psáno tak věk opravdu není limitem pro tuto akci. Zváni jsou především naši nejstarší, ale na své si přijdou úplně všichni. Pro naše nejmenší bude připraven dětský koutek s mnoha hračkami a aktivitami. Pro ostatní zde bude připraveno pohoštění ve formě, nám již známé, buchtičky, tentokrát ne od babičky nýbrž od dcery, vnučky a pravnučky.

Akce se bude odehrávat v přízemí Domu kultury a bude tedy bezbariérová, přístupná pro všechny, i zdravotně postižené občany, maminky s kočárky apod. Již při vstupu do DK v Kyjově dostanou návštěvníci dárek, který vyrobí uživatelé jednotlivých služeb podílející se na přípravě, následně se přesunou ke stánkům, kde budou moci vyzkoušet kompenzační pomůcky od místních organizací a také si budou moci změřit tlak, cukr, vyzkoušet ukázky trénování paměti.

Program zahájí všem známá moderátorka z Kyjova. Jako první budete mít možnost shlédnout vystoupení dětského souboru – Kyjovánek. Další částí programu budou dvě přednášky. Jedna se bude týkat prevence a opatrnosti nejen seniorů před předváděcími akcemi, půjčkami a také nabídkami do domu, druhá bude zaměřena spíše pro ty nejstarší posluchače a to na téma inkontinence. Během dne našemu uchu polahodí písničky dobře známé Kyjovské kapely „Návrat".

Během celé akce bude k dispozici stánek „první pomoci" s občerstvením. Bude zde nealko pití a samozřejmě k ochutnání nepřeberného množství sladkých, ale i slaných pečených dobrot. To vše za dobrovolný příspěvek, který pak bude použit na nákup dalších prvků pro Centrum pro rodinu Kyjov.

Těšíme se na Vás a věříme, že odpoledne s námi strávené si všichni užijete a načerpáte novou energii do dalších dnů.

věk není limit

Manželské večery

banner 300 600px

Časopis Rodinný život

195 obal2

 

Časopis je možné si u nás zapůjčit. Každý výtisk máme pro Vás k dispozici hned dvakrát.

Podpořte nás

banner-300i.cs

Kam v Kyjově

Jsme na facebooku

Sms služba

sms+420 731 731 800

Chceme se spolu s Vámi modlit za Vaše úmysly.

Kontakt

Centrum pro rodinu Kyjov

Adresa: třída Palackého 64/1, Kyjov 697 01

Telefon: +420 728 759 816

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

2020 © Copyright | Všechna práva vyhrazena | Tvorba: GLIPS | Login | Administrace | cprkyjov@ado.cz