Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

„Rodina, domácnost a děti jsou rájem,

kde můžeme denně vidět Boha s anděly při jejich díle."

Připravili jsme pro Vás

minibazárek dětského oblečení.

Ve dnech od 4. do 6. března od 10:00 do 12:00 hodin a odpoledne od 13:00 do 18:00 hodin budete mít možnost nakoupit nebo prodat jarní a letní zboží za velmi výhodnou cenu. Pro ty, kteří by měli zájem o prodej nějakých svých věcí, které doma máte, přineste je prosím na faru (Palackého tř.64/1 , sídlo Farního úřadu Kyjov) ve dnech 27.února až 1. března dopoledne mezi 11:00 - 12:00 nebo odpoledne mezi 14:00 - 16:00 hodinou.

Co všechno bude možné přinést?

K prodeji přijímáme JARNÍ A LETNÍ dětské oblečení od kojeneckých velikostí do velikosti 170; dětskou obuv do vel. cca 39; dále hračky, stavebnice, knížky, veškeré kojenecké spotřební zboží, odrážedla, tříkolky, kočárky apod.

Jak označit zboží a kolik toho můžete přinést?

Vše musí být označeno štítkem (lepítkem), na kterém je uvedena cena, kód prodávajícího (např. jméno, iniciály, zkratka apod.) a číslo z vašeho seznamu. Štítek doporučujeme přišít sešívačkou či nití (u oblečení k textilním štítkům za krkem nebo na boku z vnitřní strany). Zboží, které nebude řádně označeno nebo se štítek ztratí, nebude dáno do prodeje. Od každého prodávajícího přijmeme maximálně 40 kusů zboží. Prodávající nám musí se zbožím dodat i seznam všech věcí a to i s cenami, pro lepší kontrolu a přehled (pokud možno v elektronické podobě).

JELIKOŽ MÁME OMEZENÉ PROSTORY, VYHRAZUJEME SI PROTO PRÁVO KDYKOLI ZASTAVIT PŘÍJEM ZBOŽÍ.

Vyplácení a vrácení zboží:

pondělí 11.3. 2012, od 9:00 do 13:00 hodin.

Provize činí 20% z ceny prodaného zboží a bude odečtena při vyplácení a vracení neprodaného zboží. Neprodané zboží lze zanechat na charitní účely.

bazar2013