Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

„Rodina, domácnost a děti jsou rájem,

kde můžeme denně vidět Boha s anděly při jejich díle."

Dnešní uspěchaná doba nás vede k tomu, abychom se mnohdy zastavili jenom, když je to opravdu nutné. Nemáme pořádně čas si popovídat a prožít den jen tak v pohodě a v klidu se svými nejbližšími a s přáteli.

Proto jsme vytvořili jedinečnou příležitost pro Vás mladé rodiny z Kyjova, které jste součástí nějakého společenství, Vás a Vaše děti, k zastavení a klidného prožití jednoho krásného odpoledne.

Tohle všechno a určitě mnohem víc se uskutečnilo 7.května a to v prostorách hasičské zbrojnice v Kyjově Nětčicích. Ve spolupráci s místními hasiči a hlavně s dovolením jejich velícího jsme měli na tohle jedno odpoledne volnou nejenom zahradu.

Pro všechny zde bylo přichystáno občerstvení v podobě nejenom pití jak alkoholického tak i nealkoholického, ale i jídla.

Pro děti byla možnost vyžití na nové asfaltové ploše a samozřejmě prohlídka celé stanice a to i té nejzáživnější části, kterou byly bezpochyby garáže pro hasičská auta a auta samotná. To vše za odborného dohledu a výkladu velitele.

Spolčo spolčí

Akce se zúčastnilo velké množství mladých rodin i s jejich dětmi a celé odpoledne si všichni krásně užili a načerpalli jsme spoustu energie do dalších hektických dnů.

Velký dík patří právě hasičům a hlavně jejich přímému nadřízenému Jiřímu Pelikánovi, který tohle všechno zařídil, a díky němuž jsme mohli využít prostory hasičské zbrojnice.

Pro všechny, kteří by se chtěli zúčastnit alespoň pohledem máme přichystán průřez celým odpolednem v podobě pořízených fotografií.