Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

„Rodina, domácnost a děti jsou rájem,

kde můžeme denně vidět Boha s anděly při jejich díle."

U příležitosti oslavy DNE PRO RODINU Vás jménem Centra pro rodinu Kyjov, města Kyjov a Agenturou pro občany zveme v sobotu 26. Května 2012 ve 14:30 hodin na nádvoří před radnici. (při nepříznivém počasí DS MKS Kyjov ).

Vše se uskuteční v rámci získání neinvestiční dotace za výhru v soutěži Obec přátelská rodině roku 2011, kterou vyhlásilo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR spolu se Sítí mateřských center a Asociace center pro rodinu.

Budete mít jedinečnou příležitost shlédnout zde divadelní představení v podání „Teátru Víti Marčíka" s názvem „Sněhurka a sedm trpaslíků".

Toto loutkové představení se odehrává na komediantském voze, který se na chvíli stane královskou komnatou, pak hustým černým lesem a nakonec i chaloupkou se sedmi malými postýlkami, stolem a lavicí pro trpaslíky. Hru oživí rytmické písničky, jejichž snadno zapamatovatelný refrén zpívají děti společně s herci. Samozřejmě nechybí humor a hlavně láska, která i smrt překoná.Představení je spíše pro naše nejmenší občánky, ale věříme, že i rodiče nepřijdou zkrátka.

Po skončení představení na děti budou čekat další atrakce v podání velké trampolíny, střelby na cíl a v neposlední řadě vypouštění balónků s přáním.

Během celé akce bude k dispozici stánek „první pomoci" s občerstvením. Bude zde, jak alko, tak nealko pití a samozřejmě k ochutnání nepřeberného množství sladkých, ale i slaných pečených dobrot. To vše za dobrovolný příspěvek, který pak bude použit na nákup dalších prvků Centra pro rodinu.

Na své si přijdou všichni zúčastnění, jelikož zde bude i stánek místní Agentury pro občany, která bude nabízet malování na obličej a další jiné aktivity. Můžete se zde také dozvědět více o vlastním fungování organizace a seznámit se s aktivitami, které nabízí.

Zakončení oslavy dne rodin se uskuteční v 19:30 a to dalším představením „Teátru Víti Marčíka", ale tentokrát pro dospívající mládež a dospělé spoluobčany. Představení nese název „Labyrint světa a ráj srdce".

Všudybud a Mámení provázejí Víťu Marčíka labyrintem světa, aby nakonec nalezl ráj ve vlastním srdci. Představení se bude odehrávat v divadelním sále domu kultury.

Těšíme se na Vás a věříme, že odpoledne s námi strávené si všichni užijete a načerpáte novou energii do dalších dnů.

Den rodin