Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

„Rodina, domácnost a děti jsou rájem,

kde můžeme denně vidět Boha s anděly při jejich díle."

U příležitosti nástupu dětí do škol a školek Vás jménem Centra pro rodinu Kyjov, města Kyjov a Agenturou pro občany zveme v sobotu 8. Září 2012 od 15:00 hodin na nádvoří před radnici. (při nepříznivém počasí estrádní sál MKS Kyjov ).

Vše se uskuteční v rámci získání neinvestiční dotace za výhru v soutěži Obec přátelská rodině roku 2011, kterou vyhlásilo Ministerstvo práce a sociálních věcí ČR a Stálá komise pro rodinu a rovné příležitosti Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR spolu se Sítí mateřských center a Asociace center pro rodinu.

Budete mít jedinečnou příležitost shlédnout zde dětského představení Spievankovo v podání Richarda Čanakyho (slovenský hudebník) alias Zahrajka a Márie Podhradské (známé z pohádky „Sedmero krkavců") alias Spievanky, kteří k nám zavítali z čarovné krajiny, kde se stále zpívá. Královna země Spievankovo nám je posílá, aby nám předali radost a dobrou náladu svými písničkami.

Všechny jistě zaujmou rytmické písničky, jejichž snadno zapamatovatelná slova zpívají děti společně s účinkujícími. Samozřejmě nechybí humor. Představení je spíše pro naše nejmenší občánky, ale věříme, že i rodiče nepřijdou zkrátka.

Po skončení na děti bude čekat další představení tentokrát v podání Divelně šermířské společnosti Dračí Úsvit z Hodonína.

Po skončení budou na děti čekat další atrakce v podání velké trampolíny, obrovské nafukovací skluzavky, vypouštění balónků s přáním.

Během celé akce bude k dispozici stánek „první pomoci" s občerstvením. Bude zde nealko pití a samozřejmě k ochutnání nepřeberného množství sladkých, ale i slaných pečených dobrot. To vše za dobrovolný příspěvek, který pak bude použit na nákup dalších prvků pro Centrum pro rodinu Kyjov.

Na své si přijdou všichni zúčastnění, jelikož zde bude i stánek místní Agentury pro občany, která bude nabízet malování na obličej a další jiné aktivity. Můžete se zde také dozvědět více o vlastním fungování organizace a seznámit se s aktivitami, které nabízí.

Těšíme se na Vás a věříme, že odpoledne s námi strávené si všichni užijete a načerpáte novou energii do dalších dnů.

Bez nzvu