Sila manzelskeho slibu banner 1

  V rámci Národního týdne manželství (8. – 14. 2. 2021) si nadační fond Credo připravil projekt 

„Síla manželského slibu“

jímž chce obohatit program celého týdne.

Svátost manželství je vzácný dar. Vnímáme, že onu vzácnost spočívající mj. v neopakovatelné intimitě dvou v důvěře a lásce vzájemně otevřených srdcí, odevzdávajících se sobě i Tomu, jenž je Láskou samou, je zapotřebí stále objevovat a na ni poukazovat. To vše s vírou, že takto napomůžeme „renesanci svátosti manželství“ v dnešní společnosti, která se tohoto daru neprozřetelně stále více vzdává.

Chceme vás poprosit o spolupráci a o zapojení se do projektu následujícím:

-        zašlete nám fotografie, v co nejlepší možné kvalitě, sken nebo pořízenou přímo z digitálního fotoaparátu

-        fotografie by měla být, pokud možno, přímo z okamžiku svatebního slibu nebo těsně před či po

-        k fotografii přiložte datum a místo svatby, jména a adresu manželů

-        fotografie zašlete nejpozději do neděle 31. 1. 2021 na mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., posléze se budou fotografie dále zpracovávat

Z vámi zaslaných fotografií bude vytvořena videokoláž, která by měla poukázat na jedinečnost a sílu okamžiku manželského slibu. S koláží bude následně pracováno na sociálních sítích nadačního fondu Credo.

Nadační fond Credo tedy prosí o dovolení Vámi zaslané fotografie zveřejňovat a zpracovávat je (pouze místo a datum svatby, Vaše jména a adresy samozřejmě zveřejněny nebudou, jsou pro naši vzájemnou komunikaci). Děkujeme.

Věříme, že tohle naše společné dílo má svou důležitost.